ssawka "płaska - 90cm"  H 1855
 

 - JANEK ! Chodź - przesuniemy kanapę to odkurzę z tyłu, bo już dawno tam nie było sprzątane ! 

Słyszeli Państwo kiedyś taką lub podobną prośbę ?  Aby to pozostało jedynie wspomnieniem, polecamy Państwu szczególną, a raczej SZCZELINOWĄ SSAWKĘ PŁASKA o imponującej długości 90 cm. 

 

 

Budowa szczotki nie jest skomplikowana. Użycie odpowiedniej masy plastycznej gwarantuje jej elastyczność - wygięta w "łuk" nadal pracuje poprawnie, pozwalając na dotarcie na przykład między siedzisko, a zaokrąglone oparcie kanapy.  

 

 

Przegub umieszczony tuż za miejscem łączenia z uchwytem węża ssącego również pracuje, co często przydaje się podczas odkurzania np.: progów za wersalką tuż przy ścianie.

 

 

Sama ssawka zakończona jest owalnym otworem, który wytwarza bardzo dużą siłą ssącą. Czasami wręcz uniemożliwia to "odklejenie" pracującej ssawki od podłogi.

 

 

Szczelina na końcu tworzy wyjątkowo dużą siłę ssącą, wykorzystywaną do odsysania brudu znajdującego się w łączeniach listew progowych i podłogi.  Podczas tej czynności otwór owalny jest zamknięty powierzchnią podłogową, co dodatkowo podnosi sprawność ssawki.

 

Niska waga sprawia iż ta ssawka często służy jako ...  zabawka dla dzieci symulując ... MIECZ  ;-)  , co jej cenę czyni podwójnie (jak zastosowanie) atrakcyjną.

 

 

Przykład zastosowania :

 

    

   

 

Importer: HUSKY POLSKA  RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl