wykonawca
 
Decyzja dotycząca instalacji powinna być przemyślana. Na początku należy zadać sobie pytanie: zrobię to sam czy zlecę wykonanie profesjonalnej firmie instalacyjnej. 

 

 

Tak więc jeśli:

 

zlecę wykonanie:

  • To rozwiązanie jest "prostsze" i nie wymaga zagłębiania się w dalszą część instrukcji instalacyjnej. Należy więc skontaktować się z najbliższym instalatorem (tu lista z adresami). Instalator telefonicznie, fax-em, poprzez internet lub osobiście w trakcie spotkania, zapozna Cię z tematyką centralnego odkurzania, udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania. Aby zaprojektować Twój system i sporządzić precyzyjny kosztorys, niezbędna będzie wizyta w miejscu przyszłej instalacji. 

 

 

zrobię to sam:

  • To doskonały pomysł. W ten sposób zaoszczędzisz 100% koszów robocizny. Dzięki znajomości budowy własnego domu niemal od ręki zaprojektujesz drogę dla rur Twojej instalacji.. Kierując się niżej opisanymi zasadami, przekonasz Się że instalacja jest bardzo łatwa. Dla "nowego" instalatora to zaledwie kilka godzin pracy dającej wieloletnią satysfakcję podczas użytkowania.

 

Importer: HUSKY  POLSKA  RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl